Oba 1221

"OBA 1221 Residence" Bir Yetkin İnşaat Projesidir...

Oba 1221

İyi bir fikir! yeni bir fikir !

Oba 1221 Residence’de Yetkin Group imzası…

 • Tarih ile iç içe yaşamak iyi bir fikir !…

  Birçok ayrı seçkin proje ile Alanya’da çok sayıda A Plus konut üreten lider firma Yetkin Group;Bölgedeki tecrübesi, güvenilir iş yapış şekli ve zamanının ilerisinde projeleri ile sizleri geleceğe taşıyoruz.Yetkin Group güvencesi ile Alanya’da bir ev sahibi olmak “İyi bir fikir!”

 • Hayatı sevmek için iyi bir fikir !

  Oba 1221 Residence, şık ve özenle tasarlanmış iç mekanları, ferah ve geniş yeşil alanları ile ev sahiplerine huzurlu ve keyifli bir yaşamın anahtarını sunuyor.Alanya’nın merkezinde, şehrin yeni cazibe bölgesi Oba da, modern tarzı ile sizleri bekliyor. Oba da en çok kazandıran ve heyecan verici proje olan Oba 1221 Residence, hayatınıza yepyeni bir lüks anlayışı ve yüksek standartlar getiriyor!Bu yüzden, bu özel projede yerinizi almak çok “İyi bir fikir!”

 • Şehrin merkezinde yaşamak için iyi bir fikir !

  Günün her saati yaşayan caddeleriyle, alışveriş mekanlarıyla, kafeleri, restorantları, eğlence mekanları ve hiç bitmeyen enerjisiyle Alanya, yalnızca kent değil, dünya ülke insanlarının yeni buluşma noktası!

 • Kârlı bir yatırım yapmak için iyi bir fikir !

  Oba 1221 Residence’nin eşsiz ve merkezi konumu, karayolunun yanında hava kara ve deniz ulaşımına yakınlığı, çevresinde yeni yapılan hastane, belediye, otel, AVM gibi önemli dev projeler, halihazırda Oba çevresine konumlanmış birçok okul, üniversite, kreş ve Metro Market, Alanyum AVM, Tezpo, Kipa gibi ünlü AVM’ler yatırımcılar için Oba 1221 Residence’yi tercihlerinde 1. sıraya yerleştiriyor. Şehrin sürekli gelişmekte olan ve kalbinde yer alan bu noktası, uzun ve kısa vadede sürekli değerini artırmayı ve kazandırmayı garantiliyor.

 • Şehrin kalbinde yaşamın tam orta yerinde !

  Havalimanına sadece 35 km uzaklıkta olan Alanya, Cikcilli ve Kestel semtlerinin tam ortasında konumlanan Oba 1221 Residence; ister özel araçla, ister otobüs, ve taksi gibi toplu taşıma araçları ile ulaşmak çok kolay!Alanya Kalesi, Harbour, yat limanı, Cleopatra Plajı, Dimçayı ve yaylalar gibi keyifli noktalara sadece 10 dakikalık bir sürede ulaşma imkanı tanıyan Oba 1221 residence, D-400 Karayolu’nun kesişim noktasında yer alıyor. Oba’nın girişinde konumlanan Oba 1221 Residence, şehrin stresini ardında bırakmak isteyenlerinde gözdesi olacak.

 • Oba 1221 Alanya’nın yükselen değeri !

  Oba 1221 Residence, Alanya’nın yükselen değeri Oba’da en iyi konum ve en iyi konsept olma hedefiyle bölgedeki diğer projeleri geride bırakıyor. Yeşil alanları, aktivite alanları, konforlu daireleri ve yüksek tavanlı konut seçenekleriyle fark yaratıyor.

 • Kaliteli ve konforlu bir yaşam için iyi bir fikir !

  Evim güzel evim” sözünün hakkını fazlasıyla veren bir daire düşünün. Film izlemenin, kitap okumanın, mutfağında yemek, penceresinin önünde kahve keyfi yapmanın, misafir ağırlamanın; kısacası evde vakit geçirmenin apayrı bir keyif verdiği bir yuva hayal edin. İşte burası Oba 1221 Residence!

 • Sosyal olanaklarla dolu dolu bir yaşam iyi bir fikir !

  Yaşamın keyfini doya doya çıkarmanızı, enerjinizi ve temponuzu hep yüksek tutmanızı sağlayacak sosyal olanaklar Oba 1221 Residence’de…Açık ve kapalı yüzme havuzlarında güne enerjik bir başlangıç yapabilir, fitness center’da formunuzu korumak için bir adım atabilir, sauna ve Türk hamamında günün stres ve yorgunluğunu arkanızda bırakabilirsiniz. Ayrıca oyun salonları, hobi odaları ve daha onlarca ayrıcalık Oba 1221 Residence’de yaşadığınız her anı keyfe dönüştürmek için sizleri bekliyor.

 • Her şeyin en iyisi sizler için !

  Ferah ve konforlu dairelerde, her ayrıntısı sizler için incelikle düşünülmüş detaylar sayesinde hayat kaliteniz katlanacak ve lüksün yeni bir boyutu ile tanışacaksınız. Rekreasyon alanı, kapalı havuz, kafe ve 7/24 güvenlik gibi daha birçok önemli hizmet ve alanlar, huzurlu ve keyifli zamanlar geçirmenizi garantileyecek.Zevkle ve özenle tasarlanmış, sınıfının en kaliteli markaları ile donatılan yüksek tavanlı iç mekanlarda yaşamın keyfini çıkarırken, camdan dışarı baktığınızda havuz, park ve yeşil alanlar kesinlikle içinizi açacak!

 • Spor yaparak zinde kalmak iyi bir fikir!!

  Zevkle ve özenle tasarlanmış, sınıfının en kaliteli markaları ile donatılan size özel spor alanları da bu projede sizleri bekliyor.